Šūšanas kursi

susanas kursi

Šūšanas kursos mācies šūt unikālu apģērbu tieši sev!

Teorijā un praksē vispirms apgūsiet vissvarīgāko apģērba detaļu šūšanu(kabatas, jostas, rāvēji u.c.),
tad pasniedzējas vadībā iemācīsieties veidot piegrieznes un šūt sev svārkus, blūzi, kleitu, bikses, kostīmu vai mēteli, atbilstoši jūsu centībai, vēlmēm un interesēm. Mēs nemācām šūt priekšautus, tikai reālus apģērbus!

Pirms kursu sākuma jums nav jāpērk šujmašīna! Mūsu šūvēju kursu dalībnieki mācību laikā apgūst arī prasmes kā lietot dažādas sarežģītības šujmašīnas un overlokus, jo Hobiju kursos katram studentam ir sava, ar kvalitatīvu Šveices firmas Bernina šujmašīnu aprīkota darba vieta. Nodrošinām ar ērtu piegriešanas galdu, gludināšanas vietu, labiem gludekļiem un visiem nepieciešamajiem nosacījumiem ētai nodarbes apguvei.

Ja ir vēlēšanās, tad kursanti var izvēlēties sev atbilstošas sarežģītības pakāpes šujmašīnu un to iegādāties par īpašu cenu.

Pieredzējušās individuālā apģērba šūšanas pasniedzējas pierādīs, ka šūšana ir ļoti praktisks, interesants un aizraujošs hobijs visam mūžam.

Laipni lūdzam mūsu praktiskās šūšanas kursos, kur jūs iemācīsities uzšūt sev tērpa šedevru, kas visus pārsteigs.

Pabeidzot kursus tiek izsniegts Hobiju Kursu sertifikāts!

Šūšanas kursu programmas paredzētas Jūsu interešu un vēlmju pilnveidošanai. Mums nav gala eksāmenu, nav pārbaudes darbu.

Mēs orientējamies uz to, lai katrs dalībnieks apgūst tieši savām individuālajām vajadzībām atbilstošas rokdarbu prasmes.

APĢĒRBA MODELĒŠANAS KURSI

Programma: 1.nod.-Ievads ( kopējais piegriestņu izskats, detaļu nodaukimi tehniskajā valodā).2 nod.-Piedurknes modelēšana. 3.nod.-Apkakles modelēšana.4 nod.-Kabatu modelēšana.5.nod.-Svārku modelēšana. 6.nod.-Bikšu modelēšana. 7.nod. – Blūzes modelēšana.8.nod.-Žaketes un vestes modelēšana( 2 nod.).9.nod. Mēteļa modelēšana( 2 nod.). 10.nod. Kleitas modelēšana.( 4 nod.).
Kursi nodrošina: mājīgas, labi apgaismotas un ērtas telpas tērpu piegriešanai, šujmašīnas, gludināmās virsmas un instrumentus(lekālus, gludekļus), kā arī pasniedzēja konsultācijas un vadību darba gaitā. Ērta virtuvīte klientu vajadzībām(kafijas, tējas ūdens uzvārīšanai, mikroviļņu krāsns ēdiena sasildīšanai, ledusskapis – ir jūsu rīcībā pusdienau pauzē).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *