Par mums

Gandrīz katram cilvēkam ir kāds Hobijs! Tas var būt gan praktisks, gan pilnīgi nepraktisks, nopietns un smieklīgs, dārgs vai lēts, mistisks un dīvains vai pat muļķīgs. Bet galu galā katrs Hobijs sniedz gandarījumu un ir lielisks brīvā laika pavadīšanas veids.

Viduslaikos iecienīta brīvā laika pavadīšana bija medības ar piekūniem! Jēdziens hobby no angļu valodas tulkojas kā Bezdelīgu piekūns. Tā it kā esot radusies vārda Hobijs mūsdienu nozīme.


Ideja par Hobiju Kursiem radās, ticot ka ir jāizmanto laiks un iespējas ko dzīve piedāvā! Un jo radošāk, jo labāk! Lai arī Jūs noticētu sev un mums-zvaniet,rakstiet,nāciet iepazīties! Mēs radījām vietu un apstākļus, lai Jūs apgūstot jaunu Hobiju, gūtu prieku un gandarījumu! Šobrīt piedāvājam jau vairāk kā 12 radošās apmācību programmas par dažādām tēmām. Zinātkāre liek mums aktīvi darboties un meklēt ar vien ko jaunu milzīgajā informācijas plūsmā mums apkārt. Kopīgi pētām tēmas, meklējam cilvēkus ar pieredzi, kas var pastāstīt, pilnīgāk informēt, parādīt vai iemācīt ko jaunu, specifisku vai pavisam traku un neredzētu. Ja jums ir labas idejas – rakstiet vai zvaniet mums!

Ja jums nepieciešams izgatavot un pasniegt oriģinālu dāvaniņu, vai vēlaties pamēģināt izgatavot piemēram auskarus, sašūt elegantu žabo, uzzināt kas ir nuno filcēšana, apgūt smaržīgu ziepju gatavošanas pamatus, iemēģināt roku gleznošanā un daudz ko citu, tad būsiet laipni gaidīti mūsu radošajās nodarbībās un meistarklasēs! Atbilstoši tēmas sarežģītības pakāpei, tās ir 3 līdz 8 aizraujošas radoša darba stundas, kas veltītas kādai konkrētai tēmai! Jūs gūsiet priekšstatu par tēmu, paši realizēsiet un aiznesīsiet mājās savus pirmos paša gatavotos mākslas darbus!