Kursi: filcēšanas tehnika

filcesana

Filcēšana – tas ir interesanti, praktiski un aizraujoši!

Piedāvājam jums izmēģināt spēkus un rast pieredzi

Nuno filcēšanas meistarklasē.

Dalībniekiem pašiem jāiegādājas sev tīkama izmēra dabīgā šifona šalle.

šalles var iegādāties Rīgā, Artilērijas ielā 9 – “Radošo darbu galerijā”

Merīnvilna un zīda krāsas iekļautas cenā.

Filcēšana jeb vilnas velšana ir viens no senākajiem tekstilmateriāla- vilnas filca izgatavošanas paņēmieniem, kurš šobrīd izpelnījies milzīgu popularitāti ar to, ka paver plašas iespējas fantāzijas izpausmēm un neprasa izcilas rokdarbnieces iemaņas. Pietiek ar ieinteresētību, nedaudz pacietības lai dažās nodarbībās, domubiedru sabiedrībā apgūtu filcēšanas pamatus. Filcējot dažādās tehnikās, pielietojot atšķirīgus jēlvilnas veidus, iespējams izgatavot gan skaistas filca rotas un rotaļlietas, gan praktiskus un viegli kopjamus aksesuārus – pirts cepures, šalles, istabas čības, makus, somas un pat apģērbu.

Nodarbošanās ar filcēšanu, tā ir arī patīkama atpūta un relaksācija pēc darba dienas rutīnas. Atbilstoši konkrēto nodarbību tēmai programmās iekļauti tādi filcēšanas veidi kā sausā un slapjā filcēšana, nuno filcēšana uz auduma, maku, cimdu, ziedu vai citu lietu formēšana utt.Palīdzēsim rast idejas, kā dažādas filcēšanas tehnikas un paņēmienus pielietot aksesuāru, dāvanu, apsveikumu un apģērbu izgatavošanā vai rotāšanā.

Galvenos nepieciešamos materiālus mācībām nodrošinām(kā piem. jēlvilna, dzija, filcējamās adatas, piederumi, paralona paliktņi, instrumenti, burbuļplēve u.c.).

Pie mums var iegādāties sausajai filcēšanai nepieciešamās dažādu veidu filcējamās adatas un dažādu veidu krāsainu merīnvilnu.

1 Comment

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *