Bērnu  un ģimenes fotosesijas

profesionala fotostudija

Bērnu  un ģimenes fotosesijas, Portfolio veidošana.

Profesionāls fotogrāfs.

Labā fotostudijā Rīgā ir iespējams pasūtīt ģimenes fotosesiju, iemūžinātsavu bērnu, izveidot lielisku un oriģīnālu dāvanu ne tikai tuvam cilvēkam, bet arī sev-pasūtīt peronālo fotosesiju. Darbs ar profesionālu fotogrāfu fotostudijā, kā rezultātā iegūstat kvalitatīvu portfolio, kas kļūs par patīkamu pārsteigumu jebkuros svētkos. Labākās fotogrāfijas varēsiet uzdrukāt uz audekla.

Gimenes fotosessija


Labā Fotostudija studijas profesionālais fotogrāfs atdzīvinās ģimenes fotogrāfiju. Fotostudijā jūs varat pasūtīt ģimenes fotosesiju: ģimenes portretu vai Jūsu bērna fotogrāfijas, ģimenes pāra fotogrāfiju-visu šo Jūs varat paveikt vienas vizītes laikā!

Bērnu fotosesija

Katra vecāka pienākums ir iemūžināt savu bērnu šājā jaunajā dzīves posmā. Jūs bērnam uzdāvināsiet atmiņas uz visu dzīvi un vinš Jums būs pateicīgs. Bērna fotosesija prasa no fotogrāfa Ipašu uzmanību un prasmes. Visi bērni protams ir skaisti,apburoši, kustīgi, artri nogurst un steidzas skrien savās svarīgās bērnu gaitās. Mūsu fotogrāfa uzdevums ir pārvērst fotosesiju spēlē, kura kļūs par jauku dāvanu.

Personīgā fotosesija

Personīgā fotosesija neeksistī univērsals scenārijs. Tas ir pats brīvākais fotogrāfiju formāts, bet tajā paša laikā viens no sarežģītākajiem. Personigā fotosesija Labā Fotostudija brīnišķīga oriģināla dāvana ne tikai tuvam cilvēkam bet ari sev! Darbs ar profesionālu fotogrāfu fotostudijā un tā rezultātā kvalitatīvs portfolio kļūs par patīkamu pārsteigumu jebkuros svētkos.

Audekla apdrukāšana

Audekla apdrukāšana tas ir īpatnējs jaunums drukas pasaulē. Uz audekla uzdrukāta fotografija var kļut par oriģinālu suvenīru darījuma partnerim vai ari par dāvanu tuvam cilvēkam.

Dāvanu kartes profesionālai fotosesijai

Ja Jūs nezinat kādu dāvanu uzdāvināt bet gribat parsteigt- iegādājaties dāvanu karti, kas sniegs Jums iespēju izveidot profesionālu fotosesiju profesionālā fotostudijā un uztaisiet pārsteigumu saviem mīļajiem. Fotosesija ar fotogrāfu – viena no pašām neparastākajām un oriģinālākajām mūsdienu dāvanām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *