SVEŠVALODU MĀCĪBAS BEZ PIEREDZES UN PROFESIONĀĻIEM

valodu kursi

Pēc aktuālajiem darba tirgus pētījumiem, darba devēji augstu vērtē svešvalodu zināšanas un skaidro, ka angļu valoda bērniem jāsāk mācīt no 3-4 gadu vecuma. Tiek uzsvērts, ka īpaša uzmanība jāpievērš svešvalodu mācīšanās procesam, jo pēc skolas beigšanas divas iespējas: valodu kursi vai specialitātes angļu valodas kursi, kas var palīdzēt nostiprināt zināšanas.

Tātad, mūžizglītība jāuztver kā iespēja paplašināt  zināšanu un prasmju apvāršņus. Par to arī iestājas mācību centrs New Horizons, kas nodrošina svešvalodu apmācības dažādās prasmju grupās. Mācību centrs New Horizons kopš 2007.gada īsteno šādas apmācību programmas: nespecializētie angļu valodas kursi, specifiski dažādu valodu kursi profesionāļiem un angļu valoda bērniem.

Mācību centra New Horizons organizētie valodu kursi neatkarīgi no to veida ir liels pienesums ikviena kompetenču klāstā. Valodu ieteicams apgūt, jau sākot ar 3-4 gadu vecumu, apmeklējot speciālas aktivitātes, kur angļu valoda bērniem tiek mācīta saistošā veidā. Savukārt intensīvie angļu valodas kursi noderēs ikvienam, kas grib pilnveidot iemaņas tās lietošanā. Ja ir vēlme apgūt ko eksotiskāku, piemēram, grieķu, persiešu vai hidi valodas, vēlams uzsākt mācības modulī valodu kursi, kur apmācības tiek organizētas elektroniskā veidā. New Horizons angļu valodas kursi un specifiski citu pasaules valstu valodu kursi tiek organizēti, izmantojot modernākās mācību pieejas:

  • Sarunas pāros, mazās un arī individuāli ar pasniedzēju;
  • Valodas lietošana, diskutējot par dažādām dzīves situācijām un to izspēlēšana;
  • Komunikācijas kompetenču veidošana, primāri rosinot emocijas, kas veicina izteikšanās procesu.

DAŽĀDAS MĀCĪŠANĀS PAŅĒMIENI SEKMĒ VALODAS APGUVI

Izvēloties paaugstināt komunikācijas prasmju jomā, valodu kursi ir labākais veids, kā to paveikt. Profesionāls mācību centrs veicinās nonākt pie rezultātiem ātrāk un efektīvāk. Atkarībā no Jūsu interesēm vairums mācību centru īsteno šādas apmācību programmas:

  • Dažādu valodu kursi iesācējiem un arī pieredzējušiem svešvalodas lietotājiem;
  • Angļu valodas kursi visplašākajam interesentu lokam, piemēram, jauniešiem, studentiem vai senioriem;
  • Angļu valoda bērniem no 4 līdz 12 gadu vecumam.

Kad ir saprasts, ko vēlaties apgūt,  ir jāizvēlas profesionālākais mācību centrs. Tam noteikti ir jābūt ērti sasniedzamam, pretimnākošam un ar lieliskiem pedagogiem. New Horizons ir pieredzējis apmācības procesa vadītājs jau kopš 2007.gada īsteno kvalitatīvu valodu mācīšanas un mācīšanās procesu. Jāuzsver, ka visām īstenotajām apmācības programmām ir kvalitātes zīme – bijušo atsauksmes. New Horizons valodu kursi, angļu valodas kursi vai angļu valoda bērniem palīdzēs nostiprināt zināšanas un prasmes, sākot ar pirmo nodarbību!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *