Partikas aprites uzņēmumu apliecības

partikas aprite

Ja esi strādājošs cilvēks un vēlies saņemt apliecību par kursiem “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad nekavējies un piesakies apmācībām internetā! Lai nokārtotu higiēnas pamācības, nav nepieciešams tērēt daudz laika. Kopumā, Web lapu apmācības sastāv no trīs daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu.
Ja arī Tu gribi uzsākt apmācību kursu, Tev tikai jāreģistrējas. Bet kā to izdarīt? Lai veiktu reģistrāciju uzņēmuma darbinieku grupā, vispirms jāizvēlas opcija “Reģistrējies par lietotāju” un tad jāizvēlas “Reģistrē firmas kontu”. Kad tas izdarīts, jāatgriežas sākumlapā un jāizvēlas poga “Pasūti apmācību” un jāievada apmācāmo dati.Svarīgi atcerēties, ka tad, ja apmācība nepieciešama krievu valodā, pasūtot apmācību jāizvēlas apmācību kursa nosaukums krievu valodā. Pēc tam, jāapmaksā pārtikas higiēnas prasības pamācību maksa, ko ērti izdarīt gan izmantojot internetbankas saiti, gan izmantojot rēķinu, kas tiek nosūtīts e – pastā. Pēc apmaksas e – pastā tiks nosūtītas apmācāmo dalībai paredzētās paroles. Apmācību kursā tiks apspriestas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie ES un LR normatīvie akti un personāla higiēna kā arī citas tēmas.

Ja Tu esi uzņēmuma pārstāvis un Tev rodas šaubas par to, vai webapmaciba.lv piedāvā darbiniekiem atbilstošas apmācības, tad pārstāj šaubīties Webapmaciba.lv piedāvā naudas atgriešanas iespēju. Viss, kas Tev jādara, jāpasūta apmācība un jāsamaksā par to sev ērtākajā veidā. Jāiziet apācības, bet, ja konstatēsiet, ka higiēnas apmācības nebija atbilstošas, ne vēlāk kā desmit dienu laikā jānosūta vēstule uz info@webapmaciba.lv. Vēstulē jānorāda sekojoša informācija: firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā Vārdu un Uzvārdu, apmācību vides lietotāja vārdu, kas tiek dēvēts arī par “user”, un visbeidzot, skaidrojumu, kāpēc Tava uzņēmuma darbiniekiem nav piemērota uz web lapām balstītā pārtikas higiēnas apmācība. Nosūtot šādu vēstuli, webapmaciba.lv 30 dienu laikā atgriezīs naudu un Tavas firmas kontu. Gadījumā, ja web lapu apmācība neatbilda prasībām un iecerēm, webapmaciba.lv garantē, ka tiem uzņēmumiem, kas pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības, 30 dienu laikā iztērētā naudas summa tiks atgriesta.

Webapmaciba.lv ir lielisks veids kā ērti un izdevīgi iegūt svarīgās zināšanas par higiēnu un saņemt apliecību kā zināšanu apstiprinājumu. Ja Tev radušies jautājumi par apmācībām vai rēķinu apmaksu, {sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau veiksmīgi ieguvuši svarīgās prasmes, lai darbotos pārtikas aprites uzņēmumos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *