Makšķerēšanas kursi ar zivju pētnieku un veiksmīgu makšķernieku

makskeresanas kursi

Makšķerēšanas kursos tu sapratīsi kā plānot vēlamo lomu, kā izprast dabu, ūdens iemītnieku paradumus un uzvedību.

 Nodarbību tēmas:

Plēsīgo zivju ķeršana.

Kādi ir kairinājumi, uz kuriem reaģē plēsoņa. Vai vienmēr tā ir barošanās?

Starpdisciplināra pieeja. Kur beidzas viens makšķerēšanas tips un sākas cits. Ko mušotāji var mācīties no spiningotājiem un ko spiningotāji no pludiņmakšķerniekiem.

Zivs kā sadarbības partneris, nevis laupījums. Kas jāzina lai praksē noķerot skaistu lielu zivi mums nesanāktu to nezināšanas dēļ pataisīt par invalīdi pēc atlaišanas.

Ūdeņu sargāšana. Vai tiešām ūdeņi jāsargā ar inspektoriem. Un vai tiešām no mums pašiem…

Ko makšķerniekam ir jāsaprot par zivs maņām un zemūdens bara socioloģiju. Ūdens ir citādāka vide, daudz blīvāka par mums pierasto atmosfēru. Kāda ir ūdens organismu signālu uztveršanas bioloģija?
Makšķerēšanas paņēmieni, kā izvēlēties katram interesantākos. Mušošana, pludiņošana, spiningošana, džerkošana, fīderošana, kvokošana- ir daudz dažādu copes novirzienu, bet kā saprast un atrast sev, savam temperamentam piemērotāko?

Izbraukums uz taimiņu nārsta vietām. Kopā ar inspektoriem vai pilnvarotajām personām pasekosim pumpaino kāzu izdarībām.Vari saukt to par ekskursiju.

Makšķerlietas- kā atšķirt labu no pakaļdarinājuma. Ķīna, Koreja, Japāna- man ir daudz dažādu makšķerlietu. Kad vajag lietot patiesi dārgus un kvalitatīvus un kad pietiek ar to, kas lēti veikalā nopērkams. Un kā atšķirt oriģinālu no pakaļdarinājuma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *