Laikmetīgās dejas kursi

laikmetigas dejas kursi

Nodarbību laiki

Laikmetīgo deju kursi notiek katru pirmdienas un trešdienas vakaru no 19:00 līdz 20:30 Jauniešu centrā.

Laikmetīgo deju nodarbību vadītāja Gvenona Dzerkova

Gvenona ir studējusi pedagoģiju Latvijas Universitātē un ieguvusi bakalaura grādu 2014. gadā. Viņa labprāt strādā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Ar dejošanu Gvenona nodarbojas jau vairāk nekā desmit gadus un ir apguvusi vairākus deju stilus, tostarp laikmetīgo deju PashDance studijā Brno (Čehijā) un Latvijas Kultūras koledžā. Gvenonas degsme ir ķermeņa attīstīšana, tā iespēju robežu iepazīšana, ritms, ekspresivitāte. Gvenonai interesē arī mūzika, filmas māksla un aktierspēle. Viņa ir piedalījusies dažādās izrādēs, tai skaitā Larka drāmā.

Kas ir laikmetīgā deja

Laikmetīgā deja (to sauc arī par contemporary dance un lyrical dance) ir deja, kas balstīta uz dabīgajām ķermeņa likumsakarībām, gravitāciju, plašām kustībām, ieelpu un izelpu, ritmiem. To nekad nav par vēlu mācīties, jo tā seko dabīgajām ķermeņa plūsmām.
Šajās nodarbībās mācīsimes savu ķermeni sajust, iepazīt to telpas izvietojumā caur dažādiem
vingrinājumiem, iemācīsimies laikmetīgas dejas pamatelementus, veicināsim vispārējo ķermeņa vingrību un lokanību, kā arī iestudēsim nelielu konceptuālo deju. Būs iespēja uzstāties kopā ar gospeļkori.

Priekšzināšanas nav nepieciešamas.
Lai pieteiktos zvani: 27132095 vai raksti smilingvenon [at] inbox [punkts] lv

Pieteikšanās nodarbībām un dalības maksa

Pieteikties laikmetīgo deju apguvei Jauniešu centrā iespējams, rakstot e-pastu Gvenonai: smilingvenon at inbox punkts lv vai sazinoties pa telefonu: +371 27132095. Jauni dalībnieki tiek uzņemti oktobrī.

Maksa, nākot vienu reizi nedēļā, ir EUR 20 mēnesī. Nākot divas reizes mēnesī, cena ir EUR 35 mēnesī! Maksa par katru atsevišķu nodarbību EUR 6.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *