Kursi: Dekupāžas vienkāršie noslēpumi

dekupazas kursi

Dekupāžas tehnikas ideja balstās uz jau gatavu dekoratīvu fragmentu izgriešanu, kombinēšanu, krāsošanu, līmēšanu un lakošanu uz dažādām virsmām, piešķirot tām savu oriģinālo māksliniecisko noformējumu(nosaukums ir cēlies no franču valodas vārda: découpe – izgriezt). Balstoties uz šo metodi var dažādi apstrādāt visus iespējamos interjera un sadzīves priekšmetus, sākot ar vāzēm, šķīvjiem, krūzēm, koka un papīra kārbām, beidzot ar foto un gleznu rāmjiem, lampām. Arī šūtiem izstrādājumiem, kā galdautiem, priekšautiem, salvetēm utt. Nemaz jau nerunājot par mēbeļu un sienu apgleznošanu, ko drosmīgākie var sākt darīt jau pēc pirmo iemaņu apgūšanas! Iespējas šai tehnikai ir neierobežotas, visu nosaka izdoma un mākslinieciskā fantāzija. Kursos jums ir iespēja apgūt iemaņas kā pareizi pielietot dažādas dekupāžas tehnikas- kā zeltīšana, vecināšana, kraklē (sīku vai lielu plaisu iegūšanas paņēmieni) un citas.

Ar dekupāžas palīdzību pavisam jaunu un sterilu lietu var padarīt sev pievilcīgāku un “apdzīvotu” izmantojot vispusīgu materiālu klāstu, tos tehnoloģiski pareizi savietojot, ievērojot to uzklāšanas secību un atbilstību apdarināmajam materiālam. Tā kā pieejamo materiālu klāsts šodien ir praktiski neierobežots, tad arī jūsu izpausmes iespējām nav robežu….

Turklāt strādājot dekupāžas tehnikā pat ja kaut kas uzreiz pilnībā neizdodas, tad visbiežāk defektu var padarīt par efektu! Tādēļ, ja vien prātā ir doma pamainīt lietu izskatu sev apkārt, laipni lūgti pievienoties!

Ziemassvētku dāvanu gatavošana dekupāžas tehnikā

  • Ziemassvētku rotājumu ( 2-3 bumbuļu apstrāde)
  • Keramikas sveču palikņa apstrāde -1gab.
  • dāvanu maisiņa vai kartona dāvanu kastītes apstrāde dekupāžas tehikā -1 gab.

Visi materiāli iekļauti cenā.

Līgums līdzi paņemt manikīra šķērītes.

DEKUPĀŽAS VIENKĀRŠIE NOSLĒPUMI

Šajā kursā apgūsiet galvenās dažādu materiālu mākslinieciskās apstrādes tehnikas: tās ir- dekupāža uz stikla, koka, porcelāna, metāla, kartona, plastmasas.

Praktiski izmēģināsiet zeltīšanu un uzzināsiet kā pareizi lietot speciālās krāsas, lakas, rīspapīru, instrumentus.

Iemācīsities sagatavot apdarināmo priekšmetu virsmas pirms tālākās apstrādes, pareizi veikt nobeiguma apstrādi lai gatavais izstrādājums kalpotu ilgi un kvalitatīvi utt.

Nodrošinām ar visiem materiāliem kas nepieciešami apmācību procesā: otas, lakas, krāsas, gēli, ēnas, pastas, dekupējamie objekti, dekupāžas papīrs utt.

Spied šeit lai pieteiktos kursiem

Nodarbību tēmas:

1. Dekupāža uz plastmasas vai metāla. Materiāli: krāsa, rīspapīrs, grunts, lakas(priekšmets-plastikāta vai metāla trauks u.c.)

2. Virsmas dekorēšana ar dekupāžas papīru (piem; koka pakaramais, kartona kārba, spoguļa rāmis)

3. Viensoļu krakles pielietojums uz porcelāna virsmas, papildus izmantojot rīspapīru un laku(porcelāna krūze).

4. Krakļu pielietojums uz dažadām virsmām.

5. Apgrieztā dekupāža.Stikla apstrāde izmantojot rīspapīru un krāsas(caurspīdīgs stikla trauks).

6. Zeltīšana -izmantojot speciālo līmi, laku, foliju.(priekšmets- stikla šķīvis)

Līdzi ņemiet: Asas manikīra šķērītes un priekšautu vai halātu lai pasargātu savu apģērbu no krāsu traipiem!

Nodarbībās varat izmantot arī savus dekupējamos priekšmetus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *