Koučings tavai izaugsmei

koucings

5 no 500 pazīmēm, ka ir īstais brīdis koučingam:

Ja esi apjucis, sapinies savās domās un esi gatavs ar tām strādāt, lai virzītos uz skaidrību un sev būtiskām izvēlēm.

2. Ja iekšējā balss sauc pēc pārmaiņām, lēmuma, rīcības, taču vēl neredzi kā spert pirmo soli.

3. Ja jūti, ka esi nomaldījies no sava ceļa un vēlies to atrast, lai atgūtu mieru un priekpilnu piepildījumu.

4. Ja esi gatavs radīt kādu īpašu projektu, realizēt aizraujošu ideju vai klusu sapni un vēlies iegūt skaidru vīziju ar rīcības plānu.

5. Ja esi piekusis no apkartējās vides un vēlies veltīt laiku sev, lai izprastu sevi labāk un augtu pārliecībā, ticībā, zināšanā.

Piedāvājums

Ja Tev ir svarīgi būt sava ceļa gājējam, dzīvot saskaņā un augt, taču šobrīd pietrūkst uzticami orientieri un drošas pieturvietas, kur ievilkt elpu, nāc, labprāt kopā ar Tevi sagatavošu spēcinošu ceļamaizi!

Koučinga sesija “Ceļrādis”

Sesijas laikā atradīsi atbildi uz kādu nelielu, šobrīd svarīgu jautājumu. Sesija ļaus pavirzīties tuvāk skaidrībai, izvēlei, lēmumam vai darbībai.

Koučinga programma “Gatavs ceļam!”

Koučinga programmas laikā kopā ar mani noformulēsi un izvērtēsi nospraustos mērķus, izveidosi sasniedzamu plānu un nodefinēsi svarīgākos resursus jaunajam ceļam.

Ilgtermiņa koučings

Ja vēlies iet dziļumā un pamatīgi iepazīt sevi, apzinoties esošos dzīves principus, domāšanas ceļus un uzvedību, ar mērķi tos uzlabot un dzīvot pilnvērtīgāk, tad ilgtermiņa koučings būs izcils ieguldījums ar drošu rezultātu!

Meistarklases

Tiešaistes vai klātienes meistarklasēs iegūsi daudzpusīgas zināšanas un vērtīgas tehnikas, ko izmantot brīžos, kad esi ārpus balansa, iesprūdis šaubu zonā vai vēlēsies vairot enerģiju un skaidrāk saskatīt jaunos iespēju ceļus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *