Bongu spēles kursi

bungu speles kursi

Nodarbību laiki

Bungu spēles kursu nodarbības notiek  Jauniešu centrā. Tās tiek sniegtas individuāli, vienojoties par laiku ar nodarbību vadītāju.

Bungu spēles kursu vadītāja Zita Grazdiņa

Mani sauc Zita Grazdiņa. Bungu spēli sāku apgūt vidusskolas laikā. Kad parādījās interese iepazīties un apņēmība apgūt ritma instrumentu spēli, pirmo ieskatu ritma pasaulē un izpratni par kopā muzicēšanu guvu Nila Īles etnoperkusiju studijā. Tā bija lieliska pieredze, kas pamudināja mani pievēsties arī bungu komplekta spēles apgūšanai.

Mans skolotājs ir bundzinieks Viestards Ramts. Pie viņa bungu spēli apgūstu no 18 gadu vecuma. Šajā laikā esmu ieguvusi arī koncertpieredzi. Pirmo reizi uz skatuves bungas spēlēju kopā ar studentu folka grupu “Arkādija”. Kopā uzstājāmies dažādos Rīgas un citos klubiņos, piedalījāmies jauno grupu konkursos un festivālos. Esmu sadarbojusies ar kamerkori Vox Animae, spēlējusi kopā arī Jauniešu centra gospeļkori un piedalījusies citos nelielos projektiņos un muzikālās avantūrās. Šobrīd spēlēju sastāvā “Gospelband”, un, protams, arvien turpinu papildināt savas zināšanas un prasmes gan bungu spēles nodarbībās pie Viestarda, gan arī individuāli.

Esmu priecīga par iespēju dalīties ar savām iegūtajām zināšanām un palīdzēt apgūt bungu spēli arī citiem, kuriem radusies interese par šo mūzikas instrumentu.

Kontaktinformācija

Raksti bungu pasniedzējai Zitai uz adresi zitagrazdina at gmail punkts com vai zvani viņai uz numuru +371 27234109.

Dalības maksa ir EUR 20,- mēnesī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *